OHLÁŠKY

24. 01. 2021 –TŘETÍ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme třetí neděli v mezidobí. Tato neděle je ustanovena apoštolským listem papeže Františka „Aperuit illis“ jako Neděle Božího slova.

Příští neděle je čtvrtá neděle v liturgickém mezidobí.

POZOR!!!

Bohoslužby ve farnosti Nýrsko se až do odvolání vzhledem k nemoci pana faráře nebudou konat!

Z důvodů nařízení vlády ČR bohoslužby slaví se podle aktuálních pravidel týkajících se počtu osob na bohoslužbách: od 27. prosince 2020 na bohoslužbách je povolen takový počet účastníků, který v daném kostele nepřekročí 10% míst k sezení.

Protože počet věřících na bohoslužbě je omezen, nahlaste svoji účast (den – čas) předem od středy do pátku na tel. č. 604 859 911

Přísně dodržujte hygienická opatření a doporučení!

Pro následující období platí dispens otce biskupa od nedělní účasti na mši svaté pro všechny katolické křesťany diecéze.

Ty, kteří se z důvodu omezení míst nebudou moci zúčastnit mše svaté v kostele jsou povinni sledovat mši svatou prostřednictvím medií.

V kostele v Nýrsku jsou k dostání stolní kalendáře s katolickými svátky na rok 2021. Cena kalendáře: „Naše kostely“ a „Malá poselství – Vojtěcha Kodeta“ je 62,-kč.

SLEDUJTE OZNÁMENÍ O BOHOSLUŽBÁCH V NAŠÍ FARNOSTI, MŮŽE SE KAŽDOU CHVÍLI MĚNIT!!!

V tomto týdnu budeme prožívat tyto církevní slavnosti a památky:

V pondělí 25. ledna je liturgický svátek Obracení svatého Pavla, apoštola.

Ve čtvrtek 28. ledna je liturgická památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve.

Nýrsko, Strážov – V sobotu 30 ledna od 9:00 hod bude společný úklid vánoční výzdoby a úklid kostela. Budeme rádi za každou pomoc.

V kostele jsou k dostání stolní kalendáře s katolickými svátky na rok 2021. Cena kalendáře: „Naše kostely“ a „Malá poselství – Vojtěcha Kodeta“ je 62,-kč.

Přeji vám pokojnou a požehnanou neděli a celý následující pracovní týden.

Materiály ke stážení: