OHLÁŠKY

17.10. 2021 – DVACÁTÁ DEVÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme dvacátou devátou neděli v mezidobí – sbírka na misie.

Příští neděle bude třicátá neděle v mezidobí – misijní neděle.

V tomto týdnu budeme prožívat tyto církevní slavnosti a památky:

V pondělí 18. října je liturgický svátek sv. Lukáše, evangelisty.

V pátek 22. října je liturgická památka sv. Jana Pavla II., papeže. 22. října v roce 1978 se kardinál Karol Wojtyła ujal jako Jan Pavel II. úřadu římského biskupa. Na den 22. října je zařazena památka sv. Jana Pavla II. Dne 13. září 2015 uložil Generální vikář Mons. Josef Žák v kostele sv. Jiří ve Strážově vzácné papežovy relikvie. Proto rád bych Vás pozval k účasti na slavnostní mši sv., která se bude konat 22. října od 1800 hod. v kostele ve Strážově.

V říjnu nám církev symbolicky vkládá do rukou růženec. Děkuji všem, kteří se zúčastňujete této modlitby, vždyť si tímto vyprošujete potřebnou milost nejen pro sebe a rodinu, ale také pro farnost a pro všechny. Prosím, abyste v co největším počtu přicházeli pomodlit se společně tuto modlitbu.

V říjnu růženec modleme se vždy půl hodiny před mší svatou.

Nýrsko – Úklid a výzdobu kostela v příštím týdnu mají: Wollnerovi, prosím po mši svaté domluvit se na termín úklidu a předání klíčů od kostela.

Přísně dodržujte hygienická opatření a doporučení!

Rozestupy (2 m), ochrana obličeje respirátorem (ústa a nos), dezinfekce rukou!

Přeji vám pokojnou a požehnanou neděli a celý následující pracovní týden.

Materiály ke stažení: