Jdi na obsah Jdi na menu

Jazyky

ČeštinaDeutsch

ADOPCE NA DÁLKU

Program Adopce na dálku byl založen v roce 1993. Od té doby pomáhá díky dárcům z celé České republiky ve vzdělávání více než 30 tisícům nejchudších dětí z rozvojových zemí. Program se realizuje v 6 státech. Podpora vzdělávání konkrétních dětí zahrnuje financování nákladů na jejich vzdělávání (školné na základních, středních či vyšších školách, školní pomůcky, školní uniforma, v případě potřeby pobyt na internátu, doučování, mimoškolní aktivity a další výdaje spojené se vzděláváním, včetně zdravotní péče). Nedílnou součástí programu je i podpora komunit, které hrají v celkovém rozvoji a vzdělávání potřebných dětí zásadní roli. 

Naše farnost se od října 2019 také zapojila do tohoto programu a prostřednictvím projektu Adopce na dálku adoptovala dívku Crizal Rodrigues z Indie.

ccf_000114.jpgccf_000113.jpg

 

 

Statistiky

Online: 7
Celkem: 2011406
Měsíc: 17485
Den: 191

Portrét