Jdi na obsah Jdi na menu

FARNÍ RADA

 

Ekonomická rada Farnosti Nýrsko

Funkční období: 17.01.2021 - 17.01.2024

V Nýrsku: 17.01.2021

členové ex officio:P. Mgr. Ryszard Potęga, administrátor – předseda ER

členové zvolení:

Dana Vítovcová- Nýrsko

David Švajka- Nýrsko

Stanislav Šimčák - Strážov

Jan Muha- Strážov

Pastorační rada Farnosti Nýrsko

Funkční období: 04.03.2018 - 04.03.2022

V Nýrsku: 04.03.2018

členové ex officio:

P. Mgr. Ryszard Potęga, administrátor – předseda PR

členové zvolení:

Ing. Miluše Hosnedlová- Nýrsko

MUDr. Pavel Wollner- Nýrsko

Emilie Bošková- Nýrsko

Jan Muha- Strážov

Alena Kasíková- Strážov

Anna Němcová- Strážov

 

Výsledky voleb do Pastorační rady Nýrsko

Výsledky voleb do Pastorační rady Strážov