Jdi na obsah Jdi na menu
 


POUTNÍ MŠE SVATÉ V  ROCE  2019

POZOR!

Z PASTORAČNÍCH DŮVODŮ MŮŽE BÝT ČAS KONÁNÍ KONKRÉTNÍ POUTNÍ MŠE SVATÉ ZMĚNĚN.

AKTUÁLNÍ HODINA KONÁNÍ MŠE SVATÉ BUDE OZNÁMENA V NEDĚLNÍCH OHLÁŠKÁCH A TAKÉ NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH FARNOSTI V RUBRICE „POŘAD BOHOSLUŽEB“.

OBEC

DATUM

ČAS

VARHANÍK

DUBEN

1.

Strážov na Šumavě

Sv. Jiří

28.4.2019 Neděle

1130

Slavomír Němec

KVĚTEN

2.

Hadrava

Sv. Josef Dělník

1.5.2019

Středa

1500

Jan Wustinger

3.

Petrovice nad Úhlavou

Sv. Florián

5.5.2019

Neděle

1400

Kristina Pajerová

4.

Tržek

Panna Maria Fatimská

18.5.2019

Sobota

1400

Eva Chroustová

5.

Spůle

Navštívení panny Marie

25.5.2019

Sobota

1400

Slavomír Němec

6.

Klenová

Sv. Felix

26.5.2019

Neděle

1400

Slavomír Němec

ČERVEN

7.

Rovná

Navštívení panny Marie

2.6.2019

Neděle

1400

Slavomír Němec

8.

 

Lukavice

Slavnost Nejsvětější Trojice

15.6.2019

Sobota

1400

Slavomír Němec

9.

Uhliště

Svatý Leonard (Linhart)

22.6.2019

Sobota

1000

Jan

Wustinger

10.

Janovice nad Úhlavou

Slavnost Narození sv. Jana Křtitele

23.6.2019

Neděle

1130

Slavomír Němec

11.

Neznašovy

Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova

30.6.2019

Neděle

 

1400

Slavomír Němec

ČERVENEC

12.

Nýrsko

Sv. Tomáš

7.7.2019

Neděle

1130

Jan Wustinger

13.

Běhařov

Sv. Prokop

14.7.2019

Neděle

1400

Slavomír Němec

14.

Skelná Huť

Panna Maria Karmelská

20.7.2019

Sobota

1400

Jan Wustinger

15.

Vrhaveč

Sv. Anna

21.7.2019

Neděle

1400

Slavomír Němec

16.

Dešenice

Sv. Anna

27.7.2019

Sobota

1400

Jan Wustinger

17.

Opalka

Sv. Anna

28.7.2019

Neděle

1400

Slavomír Němec

SRPEN

18.

Chudenín

Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

4.8.2019

Neděle

1400

Jan Wustinger

19.

Týnec

Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

18.8.2019

Neděle

1130

Tomáš Sviták

20.

 

Zelená Lhota

Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

18.8.2019

Neděle

1400

Jan Wustinger

ZÁŘÍ

21.

Dolní Lhota

Narození Panny Marie

1.9.2019

Neděle

1400

Jan Wustinger

22.

Divišovice

Narození Panny Marie

7.9.2019

Sobota

1400

Slavomír Němec

23.

Chlistov

Svátek Povýšení svatého kříže

 

14.9.2019

Sobota

1400

 

Eva Chroustová

24.

Strážov na Šumavě

Jména Panny Marie

15.9.2019

Neděle

1130

Slavomír Němec

25.

Chudenín

Sv. Ludmila

16.9.2019

Pondělí

1700

Jan Wustinger

26.

 

Křištín

Sv. Matouš

21.9.2019

Sobota

1000

Eva Chroustová

ŘÍJEN

27.

Nýrsko

Slavnost výročí posvěcení kostela

13.10.2019

Neděle

1130

Jan Wustinger

28.

Strážov na Šumavě

Sv. Jan Pavel II

Tento rok zrušena

 

 

29.

Zelená Lhota

Sv. Wolfgang

Tento rok zrušena

 

 

PROSINEC

30.

Dešenice

Sv. Mikuláše, biskupa

8.12.2019

Neděle

1400

Jan Wustinger