Jdi na obsah Jdi na menu
 


POUTNÍ MŠE SVATÉ V  ROCE  2018

POZOR!

Z PASTORAČNÍCH DŮVODŮ MŮŽE BÝT ČAS KONÁNÍ KONKRÉTNÍ POUTNÍ MŠE SVATÉ ZMĚNĚN.

AKTUÁLNÍ HODINA KONÁNÍ MŠE SVATÉ BUDE OZNÁMENA V NEDĚLNÍCH OHLÁŠKÁCH A TAKÉ NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH FARNOSTI V RUBRICE „POŘAD BOHOSLUŽEB“.

 

 

 

OBEC

DATUM

ČAS

VARHANÍK

DUBEN

1.

Strážov na Šumavě

Sv. Jiří

29.4.2018 Neděle

1130

Rita Masný

KVĚTEN

2.

Hadrava

Sv. Josef Dělník

1.5.2018

Úterý

1500

Jan Wustinger

3.

Petrovice nad Úhlavou

Sv. Florián

6.5.2018

Neděle

1400

 

4.

Tržek

Panna Maria Fatimská

12.5.2018

Sobota

1400

Eva Chroustová

5.

Lukavice

Slavnost Nejsvětější Trojice

26.5.1018

Sobota

1400

Rita Masný

6.

 

Bystřice nad Úhlavou

Slavnost Nejsvětější Trojice

tento rok mše sv. zrušena

 

 

7.

Klenová

Sv. Felix

27.5.1018

Neděle

1400

Slavomír Němec

ČERVEN

8.

Uhliště

Svatý Leonard (Linhart)

2.6.2018

Sobota

1000

Jan

Wustinger

9.

Rovná

Navštívení panny Marie

3.6.1018

Neděle

1400

Rita Masný

10.

Neznašovy

Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova

10.6.2018

Neděle

1400

Slavomír Němec

11.

Janovice nad Úhlavou

Slavnost Narození sv. Jana Křtitele

24.6.2018

Neděle

1130

Slavomír Němec

ČERVENEC

12.

Nýrsko

Sv. Tomáš

1.7.2018

Neděle

1130

Jan Wustinger

13.

Běhařov

Sv. Prokop

8.7.2018

Neděle

1400

Slavomír Němec

14.

Skelná Huť

Panna Maria Karmelská

15.7.2018

Neděle

1400

Jan Wustinger

15.

Vrhaveč

Sv. Anna

22.7.2018

Neděle

1400

Slavomír Němec

16.

Dešenice

Sv. Anna

28.7.2018

Sobota

1400

Jan Wustinger

17.

Opálka

Sv. Anna

29.7.2018

Neděle

1400

Rita Masný

SRPEN

18.

Chudenín

Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

5.8.2018

Neděle

1400

Jan Wustinger

19.

Týnec

Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

19.8.2018

Neděle

1130

Slavomír Němec

20.

Zelená Lhota

Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

19.8.2018

Neděle

1400

Jan Wustinger

ZÁŘÍ

21.

Dolní Lhota

Narození Panny Marie

tento rok mše sv. zrušena

   

22.

Divišovice

Narození Panny Marie

8.9.2018

Sobota

1400

Slavomír Němec

23.

Chlistov

Svátek Povýšení svatého kříže

16.9.2018

Neděle

1400

Eva Chroustová

24.

Strážov na Šumavě

Jména Panny Marie

16.9.2018

Neděle

1130

Rita Masný

25.

Chudenín

Sv. Ludmila

17.9.2018

Pondělí

1700

Jan Wustinger

26.

Křištín

Sv. Matouš

23.9.2018

Neděle

1400

Rita Masný

ŘÍJEN

27.

Nýrsko

Slavnost výročí posvěcení kostela

14.10.2018

Neděle

1130

Jan Wustinger

28.

Strážov na Šumavě

Sv. Jan Pavel II

22.10.2018

Pondělí

1800

Rita Masný

29.

Zelená Lhota

Sv. Wolfgang

28.10.2018

Neděle

1400

Jan Wustinger

PROSINEC

30.

Dešenice

Sv. Mikuláše, biskupa

9.12.2018

Neděle

1400

Jan Wustinger